درباره ما

شرکت دانش بنیان طعم و عطر ماگنولیا ، بزرگترین تولید کننده طعم و اسانس و رنگ طبیعی خوراکی در کشور بوده و از سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت با برخورداری از مجموعه کارخانجات معظم در ساوه، شهرصنعتی کاوه در فضای تولیدی به مساحت ۱۱۰۰۰ مترمربع ، با استفاده از ۷ آزمایشگاه مدرن و تخصصی‌ در زمینه طعم و تیم متخصص خود برای اولین بار در کشور مبتکر و نوآور در زمینه چاشنی های جوجه کباب و کباب با خاصیت تردکنندگی و در تنوع بالا گردید.

محصولات این شرکت هم اکنون علاوه بر این که در فروشگاههای بزرگ و زنجیره ای همچون هایپر استار ، هایپرمی ، رفاه ، شهروند و اتکا و سایر واحدهای صنفی در سطح کشور عرضه می گردند به کشورهای استرالیا ، روسیه ، استونیا ، ترکیه ، کویت ، عراق ، افغانستان ، پاکستان ، آذربایجان و ارمنستان صادر گردیده اند. متخصصین این شرکت در طی برنامه ای چند ساله تمامی نقاط بومی ایران را از لحاظ الگوی مصرف غذایی و ذائقه سنجی و سورسهای گیاهان معطر بررسی نمودند و سپس نسبت به طراحی و فرمولاسیون چاشنی ها اقدام نموده و به نام همان مناطق نامگذاری کردند. این شرکت دارای دو برند ماگنولیا و آلس پایس بوده و محصولات آلس پایس در فرمهای فیزیکی مایع و پودری شامل چاشنی های مرغ و گوشت ، طعمهای قنادی و کافی شاپ ، طعم های رستورانی ، طعم های فست فود و رنگهای طبیعی خوراکی می باشند.

مفتخریم که در تمام تولیدات خود از مواد اولیه صد در صد طبیعی استفاده نموده و با دقت زیاد نسبت به فرآیند تامین مواد اولیه و تولید اهتمام می ورزیم. با محصولات متنوع آلس پایس سلامتی ولذت را با هم تجربه کنید.